sobota, 27 sierpnia 2011

ustrzeliłem go z kalibru 35mm


Ruszyłem dziś uzbrojony w 35mm w Lubeskie Krakowskie Przedmieście. Uwieczniłem na fotce jak tolerancyjny i odpowiedni do wypoczynku jest Lublin. Możesz tu przyjechać, zachlać się,obesrać zaszczać i zarzygać a następnie uciąć drzemkę w centrum Krakowskiego przy słynnym Hotelu Europa. Coś mi chyba dolega, miast reagować na takich słabiaków jak Patrick Batman postąpuję trochę jak Mama Teresa…. Gdy się przebudził dałem mu gniazdko, któro miało być drugim śniadaniem oraz piątaka by się umył, powiedziałem mu że śmierdzi, obiecał że się umyje i podziękował. Srak czy siak widok nie był miły – więc wieczorem będę na Finale Miss Polski w Płocku dla kontrastu, a w niedzielę podzielę się posiłkiem w Pile.
A tak jeszcze dodam NIE JEST TO REKLAMA PLAY, NIE WSZYSTKIM PLAY MUSI SIĘ TAK KOJAŻYĆ!

2 komentarze:

  1. Cały ten blog dużo o Tobie mówi, pewnie dlatego też tak wiele pozytywnych komentarzy...;) Nie jest to generalnie najlepsza reklama kogoś, kto uważa się za aRTYSTĘ, czy fOTOGRAFA, nie wszystkim będziesz się tak KOJARZYĆ! ( a teraz zabaw się we władcę i akceptuj lub nie mój komentarz, od razu lepiej się poczujesz)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie dla wszystkich chcę tworzyć. tak błacha czynność jak akcept lub non akcept nie sprawi iż lepiej się poczuje, ale czuję że ktoś się o mnie troszczy lub ma interes w radzeniu mi. czy jak zasram na zdjęcie Mao a potem podniosę kopę i pozsmaruję na plakacie z Harym Poterem będą nie kojażyć jako artystę? ;)

    OdpowiedzUsuń