wtorek, 5 października 2010

I Znów dopalacze?


Co to za kraj,” bo dopalacze są szkodliwe dla zdrowia”, są , ale nie mniej niż alkohol , klej.
Tego sprzedawać też zakażą? Ile jest ofiar alkoholu? O wiele więcej niż ofiar dopalaczy… ile osób umiera od napoi energetycznych! Masa. A tu nagle kaczor wermacht skrzeczy , zresztą alkoholowy biznes to platformowy klimat niegdyś.. (Jancio od polmosu)
Czy chłopcy z „rządu” nie mają interesu w dopalaczach…? Już się chłopcy od nielegalnych dragów cieszą, znów im sprzedaż wzrośnie bo zamknięto dopalacze… ich uzależnieni dystrybutorzy dorzucą coś super od siebie do składu by więcej dorobić… podatki z tego biznesu nie wpłyną do skarbu państwa.
Zakażmy sprzedaży noży i młotków bo ktoś może nimi zabić… Zażywanie Dopalaczy dowodzi jak słaby jest system edukacji oraz relacja rodzic – dziecko.
Nie popieram zażywania dopalaczy, zaczynam się bać poczynań rządu.
Posrany kraj w którym nie widzi się problemu narkotykowego, jakby nie istniał, Zamkniemy dopalacze i nie będzie ćpania, KURAW!
Moja dawna praca w której pojawiają się dopalacze , zamieściłem ją w styczniu2010…

2 komentarze:

  1. Ale nie powinno się robić mody na dopalacze i ich reklamować! A jak byłem nad morzem w Międzyzdrojach, to każdemu małą próbkę dawali za darmo! Ja nie wziąłem, ale inni brali. Nie może być tak, że ktoś idzie na imprezę a tam są dopalcze! Za mało mówiono na temat szkodliwości dopalaczy, powinna być zrobiona cała kampania o szkoliwości dopalaczy na zdrowie. NIE MOŻE BYĆ MODY NA DOPALACZE!

    OdpowiedzUsuń
  2. praca powstała w dniu gdy otwarto pierwszy sklep z dopalaczami, kilka redakcji i instytucji widziało ją - pamiętacie?

    OdpowiedzUsuń