czwartek, 7 października 2010

Referendum dopalacze & Mary J.

W kraju w którym się urodziłem SUKCES FINANSOWY MŁODYCH LUDZI kuje w oczy , jest nie do przyjęcia .Myślę że przez zakłamanie i obłudę do liberalizmu Polsce daleko (a szkoda) – dla tego mym zdaniem rozwiązanie tematu dopalaczy i marihuany powinno rozstrzygnąć referendum. a propos dopalaczy, CZŁOWIEKU, NIE ZAŻYWAJ DOPALACZY , IDŹ KUP BEZ PROBLEMU GORZAŁKĘ , UZALEŻNIJ SIĘ I ZDEGRADUJ ALBO IDŹ DO PSYCHIATRY bo skoro niszczysz się wiedząc o zakazie spożywania to powinieneś, ON TAK CIĘ NAFASZERUJE PROCHAMI ŻE ZAWSZE BĘDZIESZ JE ZARZYWAŁ I WSPOMAGAŁ WIELKI FARMACEUTYCZNY BIZNES (TAK MI SIĘ ŚNIŁO JAK DWA ANIOŁY ZE SOBĄ ROZMAWIAŁY).
Dziś spędzałem czas we Włocławku, nie jest przyjazny w bilansie, po ludziach widać wpływ niszczycielskiego przemysłu azotowo – farbiarskiego… poszedłem do kina, wybór był nie wielki… Gdybym miał małe dziecko poszedł bym na Żółwika Samiego, ale nie mam. Przeczytałem recenzje filmu Dorian Gray, okazało się że powstał na podstawie powieści Oscara Wilde’a – to ten człek na którego cytat natknąłem się w cukierni w Białymstoku …”jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest jej ulec „… http://rafsikora.blogspot.com/2010/09/pokusa.html . na sali kinowej byłem sam , zasiadłem w rzędzie na samej górze pośrodku, jak niegdyś w moim kinie Kosmos w 26 rzędzie (nawet z sentymentu poszedłem na ostatni seans tego kina) , oglądam, a tu nagle pada powyższy cytat. Kocham Zycie.
Pamiętajcie, DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO, a jak gniewny anioł trzepocze Wam skrzydłami w twarz to mu je utnijcie, on jest skłonny na to pozwolić jako posiadający własną wolę (jeśli wierzycie w anioły), tchórz jest tchórzem , nie podejmie ryzyka , będzie zwodził i kręcił i szukał wymówki nie mówiąc wprost.

6 komentarzy:

 1. Jak by było referendum to ja bym głosował na NIE dopalaczom! Dość jest już wszelkich trucizn którymi niszczą zdrowie ludzi. Zdrowie jest najważniejsze i trzeba w miarę możliwości walczyć o zdrową żywność, czyste powietrze, wodę i aby nie było narkotyków, dopalaczy, papierosów i alkoholu. Nie można niszczyć sobie zdrowia i życia! Pozdro! Gracek

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie obrażaj się na mnie! Taki jest mój punkt widzenia i go nie zmienię! Gracjan

  OdpowiedzUsuń
 3. przyjacielu, jedyne czym mógł byś mnie obrazić to skrzywdzenie dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 4. No właśnie! Dopalacze krzywdzą dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 5. Alkohol, papierosy, narkotyki krzywdzą dzieci!
  A i powiedz mi co zrobić mam z takim dzieckiem które za mną na ulicy wykrzykuje: "cwel", "pedał", "debil"?

  OdpowiedzUsuń
 6. z tego co wiem to dopalacze można kupić gdy jest się pełnoletnim, więc nie jest się już dzieckiem w świetle prawa, poza tym należy okazać dokument potwierdzający pełnoletność by kupić, więc to dorośli kupujący i przekazujący odpłatnie lub dla własnych korzyści dopalacze nieletnim je krzywdzą.
  uśmiechnij się do dzieciaka, nagraj zajście by ewentualnie posłużyło jako dowód w sądzie, oddal się, jeśli będą cię chcieli skrzywdzić fizycznie krzycz, wszczynaj alarm, uciekaj, zawiadom policję, poruszaj się po miejscach z monitoringiem. popularność i sława bez kasy na ochronę to lipa przyjacielu, sam tego chciałeś. możesz też dać się ukamionować i zostać jakby nowym Jezusem... popularność przyciąga psycholi, pamiętasz sprawę rodziny pedofilopodobnego Romcia Polańskiego ,Sharon Tate i Charlsa Mansona? Nie każdy jest liberalny, są tacy co nie lubią Gracka jak np Adolf Audi Hitler Zydów od pysznej kawy z kardamonem.

  OdpowiedzUsuń